• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ms.nteknikadana
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/msnteknik
   


MSN ELEKTRİK

Bize Ulaşın

Mahfesığmaz Mah.Damar Arıkoğlu Blv. Köşem Apt. Zemin kat. (BİM MARKET YANI )            Çukurova /ADANA


TEL: 0(322)4097224
TEL:0(507)2449801
TEL:0(551)4344393

iletisim@ms-nteknik.com

ms.nteknik@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13176.1563
Euro6.94526.9731

İNŞAAT ELEKTRİK TAAHÜT


İnşaat elektrik tesisatı, akıllı ev sistemi ,kamera, uydu , yangın ihbar sistemi yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak. İnşaat öncesi proje tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda, ekonomik-fonksiyonel-verimli yapılar oluşturmak.

Üretim Planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen, süre ve maliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı, nakit akışı, gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Proje’nin Sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamaktır.

 

Amacımız piyasada rekabet edebilecek fiyat seçenekleriyle ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerle zamanında teslimat yapabilmek ve ürün sonrası serviste kusursuz hizmet suna bilmektir. Bu kapsamda müşteri bazlı gelebilecek istek ve taleplere cevap verebilmek en önemli ilkelerimizdendir.

Kendi bünyemizde barındırdığımız AR-GE merkezi ve satış sonrası destek en önemli avantajımız olmuştur. Bununla birlikte müşterilerimize daha çok nasıl yardımcı oluruz ilkesinden hareketle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

SOSYAL MEDYA SAYFALARIMIZ

 Saat