• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ms.nteknikadana
  • https://plus.google.com/u/0/
  • https://twitter.com/msnteknik
   


MSN ELEKTRİK

Bize Ulaşın

Mahfesığmaz Mah.Damar Arıkoğlu Blv. Köşem Apt. Zemin kat. (BİM MARKET YANI )            Çukurova /ADANA


TEL: 0(322)4097224
TEL:0(507)2449801
TEL:0(551)4344393

iletisim@ms-nteknik.com

ms.nteknik@gmail.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13176.1563
Euro6.94526.9731

ANKESTRE ÜÇLÜ SET MONTAJI

ANKESTRE ÜÇLÜ SET TAKTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1-       Mutfağınızda bacanız yoksa karbon filtre kullanmak zorunda kalacaksınız. Karbon filtreleri yetkili servisten talep edebilirsiniz. Sessiz davlumbazlarda  karbon filtreyi uzun yıllar sadece bulaşık makinesinde yıkayarak kullanabilir, normal davlumbazlarda 6 ay ile 1 sene arasında değiştirmeniz gerekmektedir.

2-      Ocak ve davlumbaz arasındaki  yükseklik mesafesi en az 65 cm. olmalıdır. 65 cm.'den daha aşağıya montaj yapılamamaktadır. Daha düşük olduğu durumlarda baca sacının kesilmesi gerekebilir. 

3-      Servis personelinin ahşap kesimi, tezgah kesimi, duvarda baca deliği açılması, doğalgaz hortumunun tesisat borusuna takılması, elektronik aksamla ilgili işlemler yapması yasaktır. Bu tarz işlemleri güvenlik nedeniyle lütfen uzman kişilere yaptırmanız gerekmektedir.

4-      Baca mesafeniz davlumbazdan ne kadar uzak olursa ses düzeyi de o kadar artacak verimi düşecektir. Mutfak dolabınız imal edilmedi ise davlumbazı mümkün olduğunca bacaya yakın mesafeye koydurunuz. davlumbazlarda baca borusu takıldığı zaman ses düzeyinde baca borusunun mesafesine göre artış meydana gelebilmektedir. Bu ses havanın spiral borunun içerisindeki dolaşımından kaynaklanmaktadır. Bu neden ile yanmaz kaliteli fleksi bacalar kullanmanızı önerieriz.

5-      Montaj esnasında yetkili servis, evinizden ayrılmadan ürünlerin etrafında darbe çizik veya çatlak olup olmadığına, ürünlerin tam anlamıyla çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol ediniz. Nakliye sırasında bu tarz problemler olabilir. Bu tarz problemler montaj esnasında fark edilirse ürünler yenileriyle değiştirilmesini satıcı firmadan istemeyi mutlaka unutmayın. Ancak daha sonra böyle bir talepte bulunma hakkınız ne yazıkki yoktur. Ancak tamir yoluna gidilebilir.

6-      Personele doğalgaz dönüşümü istediğininiz söylemeyi unutmayın. Aksi takdirde ocağınız doğalgazda çalışma imkannı olmayacak ve tehlike yaratacaktır.

7-      Ankastre ocakların gaz girişleri genellikle sağ taraftadır. Bu nedenle dolap imalatınız yapılırken gaz borularının doğru tarafta olmasına dikkat ediniz. Doğalgaz hortumunun geçeceği deliğin de hazır olması gerekmektedir.

 İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ DİLEĞİ İLE MS-N TEKNİK

SOSYAL MEDYA SAYFALARIMIZ

 Saat